JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

Videovrátnik Elektronický vrátnik pre bezpečné vstupy

Získajte maximálnu kontrolu nad tým, kto vstupuje do Vášho domova či kancelárie. Videovrátnik od tých najlepších výrobcov pre každý objekt. Sme spoľahlivý partner pre Vaše projekty, montáže aj servisné služby.

Videovrátnik - elektronické vrátniky Dauha

Je to tak, už Sezam fungoval na bezpečnostné heslo

„Sezam, otvor sa“, povedal Alibaba. A dvere sa otvorili. Nebol to vyslovene Smart Home systém, ale kto môže vedieť, kde sa vzala skutočná inšpirácia pre prvých výrobcov produktu videovrátnik. Môžeme to poňať poeticky a odraziť sa od starej literatúry a príbehov alebo sa na to pozrieme prakticky. Praktický pohľad nájde v tejto dobe skutočne veľký počet výhod, ktoré videovrátnik so sebou prináša.
Ak si chcete dopriať viac bezpečia, určite si vyberiete z našej ponuky elektronických vrátnikov. Uľahčia Vám život a dohliadnu na Váš majetok, nech ste kdekoľvek.

Aj v tomto prípade sa pozeráme najmä na roky skúseností, ktoré preverili tie najlepšie značky a výrobcov, ktorí skutočne dodajú kvalitu, ktorú deklarujú. Odporúčame našim klientom spoľahlivé videovrátniky Dahua, Easydoor či Comelit. S nami získate kombináciu toho najdôležitejšieho: svetovej kvality a profesionálov realizácie z JC security.  Komplexné služby v prvotriednom prevedení a za skvelú cenu.

JC security – elektronický vrátnik v inteligentnom prevedení

Kvalitný videovrátnik a pár možností a funkcií, ktoré s ním môžete získať

 • kapacita až 32 účastníkov
 • možnosť zapojenia až 3 podružných monitorov
 • možnosť zapojiť až 4 dverné tlačidlové jednotky
 • nezávislé ovládanie 2 dverných zámkov
 • zabudovaný RFID bezkontaktný prístupový systém
 • intercom
 • možnosť pripojenia až 6 kamier k systému
 • automatické ovládanie schodiskového osvetlenia
 • možnosť inštalácie aj odchodového tlačidla
 • konfigurácia a zálohovanie údajov cez počítač
 • autodiagnostika zaradenia
 • možné doplnenie o praktickú klávesnicu
 • prisvietenie v noci
 • ovládač pre elektrický zámok bránky
 • možnosť otvárania pre posuvné, krídlové a garážové brány
 • s klasickým slúchadlom alebo handsfree
 • dotyková obrazovka
 • snímky návštevníkov
 • komunikácie cez bezplatnú aplikáciu pre Váš smartphone

Pre bližšie informácie o konkrétnych bodoch zo zoznamu v nádväznosti na jednotlivé značky produktov kontaktujte nášho špecialistu

Kamerové systémy Dauha
Videovrátnik Easydoor
Videovrátnik Comelit

Efektívny a funkčný videovrátnik zjednoduší Váš život

Predstavte si systém, vďaka ktorému máte absolútnu kontrolu nad tým, kto vstupuje do Vášho domova alebo kancelárie. JC security sa špecializuje na montáže a inštalácie tých najlepších svetových značiek pre produkt elektronický vrátnik. Ponúkame rôzne prevedenia – audio či video, pre jedného alebo viacerých účastníkov. Presne podľa Vašich predstáv a potreby.

Videovrátnik môžete doplniť o praktickú klávesnicu, čítačku RFID čipov alebo ich kombináciou. Vonkajšie jednotky sú vybavené nočným prisvietením, takže už žiadne prekvapenia v podobe neidentifikovateľného návštevníka. Obraz uvidíte jasne ako za bieleho dňa. A ak patríte medzi náročných klientov, ktorí vyhľadávajú pohodlné a inteligentné riešenia, môžete si zvoliť možnosť ovládania elektrického zámku bránky či otvárať rôzne typy vstupných brán (posuvné, krídlové, garážové).

 • Vnútorné telefóny ponúkame v prevedení s klasickým slúchadlom alebo vo verzii handsfree. Videotelefóny sú vybavené dotykovou obrazovkou s možnosťou ukladania snímok.
 • S našimi IP videovrátnikmi môžete ovládať prístup k Vašim priestorom prostredníctvom bezplatnej aplikácie pre Android a iPhone cez telefón alebo tablet.

Ak ste sa rozhodli pre inteligentné funkčnosti, ktoré videovrátnik poskytuje, už Vám len stačí vytočiť naše telefónne číslo a dohodnúť si bezplatnú cenovú ponuku.

Bezplatná konzultácia

Zavolajte nám, ak máte akékoľvek otázky ohľadom funkčností a ďalších informácií týkajúcich sa videovrátnikov. Naši pracovníci sú Vám k dispozícii a radi zodpovedia Vaše otázky. Môžete si priamo dohodnúť aj obhliadku na mieste.

Cenová ponuka

Návrh riešenia a cenovú ponuku Vám vypracujeme zadarmo. Reagujeme skutočne rýchlo a flexibilne a na svoj elektronický videovrátnik nebudete čakať dlho. Záleží nám na spokojnosti každého klienta a podľa toho jednáme.

Položenie kabeláže a montáž systému

Keď už ste u odborníkov s dlhoročnou praxou, môžete sa spoľahnúť, že nielen návrh celého kamerového systému, ale i samotnú montáž zrealizujeme v 100% kvalite.

Zaškolíme Vás do funkčnosti Vášho nového strážcu

Keď je videovrátnik plne funkčný, spustíme fázu testovania a následne Vás zaškolíme do už pripraveného a nastaveného produktu. Budeme Vás informovať o každej maličkosti, ktorú Váš elektronický vrátnik dokáže.

JC security je ten správny partner pre Váš videovrátnik

Spokojnosť klientov

Kvalita produktov

Korektné jednanie

Dodržiavanie termínov

Komplexná ponuka

Efektivita riešení

Certifikovaní špecialisti

Spoľahlivá ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Aká je cena montáže videovrátnik v bytovom dome?

Aby bola cena stanovená skutočne korektne, najjednoduchší spôsob je kontaktovať priamo nášho pracovníka a prejsť s ním základné informácie a požiadavky z Vašej strany. Využite možnosť našej bezplatnej konzultácie.

Do ktorých miest si môžem objednať obhliadku pre inštaláciu videovrátnika?

Navrhujeme a zabezpečujeme montáže pre produkty elektronický vrátnik v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Hlohovec, Senec, Pezinok, Piešťany, Senica a v širokom okolí.

Čo ak potrebujem pozáručný servis pre môj videovrátnik?

Jednoducho nám zavolajte a využite možnosť bezplatnej konzultácie s našim pracovníkom. Zodpovie všetky Vaše otázky ohľadom servisných služieb.

Zaujímate sa o elektronický vrátnik svetovej kvality? Vyplňte nás formulár a my sa s Vami obratom spojíme.