JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

Dochádzkový systém a prístupový systém

Elektrické ovládanie dverí či jednoduché spracovanie dochádzky. S riešeniami od JC security nájdete riešenia presne podľa Vašich potrieb. 

Dochádzkový systém a prístupový systém biometria

Biometria tváre sa stala prítomnosťou pre dochádzkový systém vo firmách

Vedúci pracovníci už nemusia mať oči aj vzadu na hlave. Inteligentný dochádzkový systém zvládne pokojne tisíce zamestnancov vo svojej evidencii rozpoznať na základe biometrie tváre. Pokiaľ teda nemáte špecialistov, ktorí si do práce prinesú maketu podobizne svojho nadriadeného nalepenej na nose. Niekto má skutočne zvrátený zmysel pre humor.
Ale v skratke, od turniketov, cez rozpoznanie tváre, po evidencie priechodu, rámové detektory a ručné detektory kovov, zabezpečíme naozaj všetko.

Či už zamestnanci, alebo pre vstup neoprávnené osoby, vedia narobiť problémy či spôsobiť značnú škodu na majetku, prípadne inak ohroziť plynulosť Vašej prevádzky. Mať kvalitné zabezpečenia znamená mať zodpovedný prístup k bezpečnosti celej spoločnosti, a teda aj voči svojim zamestnancom.
Aj tomto prípade máme dve strany, kde jedna je poctivá a bezúhonná a druhá vytvára problémy a snaží sa vyhnúť zodpovednosti. Každý človek je iný a dať ruku do ohňa za každého člena teamu rozhodne dať nemôžete. Aj keď najväčšou starosťou tejto doby sú neoprávnené vstupy, ktorá vrcholia až k násiliu.

Chráňte svoju firmu aj svojich zamestnancov a cíťte sa viac v bezpečí vďaka produktom v našej ponuke pre dochádzkový systém a prístupový systém tých najlepších značiek. 

JC security –  Váš partner pre bezpečnostné systémy

Komplexná ponuka pre dochádzkový systém a prístupový systém od JC security

Prístupové systémy a dochádzkové systémy umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí alebo jednoduché spracovanie dochádzky. Samozrejmosťou nami poskytovaných riešení je možnosť overovania identity užívateľa pomocou RFID karty alebo biometrických údajov. V ponuke nechýbajú ani systémy pre rozpoznávanie tváre – tzv. tvárová biometria. Veľmi obľúbené sú jednostranné a obojstranné turnikety využívané pre riadenie prístupu, dochádzky a evidenciu priechodu osôb.

Detekčné rámy sú určené na inštaláciu pre skutočne prísne strážené lokality. Už ich konštrukcia vyvoláva istým spôsobom rešpekt a návštevník si skutočne premyslí, či do nich vstúpi. Je zvláštne, že dokonca aj ľudia bez akéhokoľvek zlého zámeru cítia obavu pri prechode rámom.
Rámový detektor Entry je možné nastaviť na vstavanom dotykovom displeji a zvoliť niekoľko druhov citlivosťou pre rôzne zóny detekcie vnútri rámu. Pre manuálnu obsluhu je k dispozícii aj ručný detektor kovov.

Zariadenia a softvér pre správu dochádzky zabezpečuje intuitívne spracovanie dochádzky. Softvér dochádzky umožňuje rýchly náhľad odpracovaných hodín a nadčasov, online kontrolu prítomnosti zamestnancov a záznam dochádzky pomocou biometrickej čítačky. Systém ponúka neobmedzenú prispôsobiteľnosť v rámci počítačovej siete a dodatočnú kontrolu vďaka zabudovanej kamere v termináli.

Prístupové turnikety TSS Entry

Jeden z najprepracovanejších turniketov na trhu, ktorého kvalita je postavená naozaj na každom detaile. Prístupový systém turniketu Entry je už dizajnom skutočne žiarivým kúskom v každom priestore, ktorý reprezentuje. Vyrobený z prvotriednych materiálov, vďaka čomu je neskutočne odolným voči opotrebovanie na dlhé desaťročia.

Dokonca ho môžete umiestniť aj do bláznivého exteriérového počasia. Samozrejmosťou je možnosť overovania identity užívateľa pomocou RFID karty alebo panela na rozpoznávanie tvárovej biometrie. Spoľahlivosť, dizajn a časti z nehrdzavejúcej ocele robia z tohto turniketu produkt prítomnosti, ale i budúcnosti. 

TSS group entry turniket
TSS group entry detektor kovov

Detektor kovov TSS Entry

Obojsmerne priechodný detektor kovov pracuje na pre naše telo neškodnej frekvencii 4-8kHz. Rám je absolútne bezpečný aj pre tehotné ženy a ľudí s kardiostimulátormi.

V kombinácii s 5.7″ displejom, počítadlom priechodov, nastaviteľnou citlivosťou, počítadlom alarmov či optickou a zvukovou signalizáciou, si môžete zvoliť spôsob upozornenia na kovové a nebezpečné predmety. Takže teraz viete odhaliť nebezpečenstvo veľmi diskrétne a vyriešiť situáciu s prehľadom skôr, ako sa útočník spamätá.

Prístupový turniket Guardian zn. Came

Prístupový systém v podobe turniketu Guardian značky Came patrí medzi skutočne odolné riešenia so silným zabezpečením, ktoré zvládnu vysoko frekventovanú premávku v rámci vstupov aj odchodov.

Guardian má integrované systémy pre preverenie oprávnených príchodov napr. vďaka čítačkám identifikačných kariet. Dokáže byť v plnom nasadení a fungovať priam nekonečne na plný výkon, a to pri maximálnej bezpečnosti. Jednoducho ten správny turniket pre maximálnu kontrolu pohybu vo Vašom objekte.

Guardian značky Came prístupový turniket

Dochádzkový systém či nový prístupový systém od A po Z od JC security

Pripravíme bezpečnostnú analýzu Vášho objektu

Vypracujeme cenovú ponuku presne pre Vaše zadanie

Profesionálna montáž a inštalácia našimi odborníkmi

Naučíme Vás so systémom pracovať a ovládať ho

Aj v budúcnosti sa môžete spoľahnúť na servis od nás

JC security je ten správny partner pre Váš prístupový a dochádzkový systém

Spokojnosť klientov

Kvalita produktov

Korektné jednanie

Dodržiavanie termínov

Komplexná ponuka

Efektivita riešení

Certifikovaní špecialisti

Spoľahlivá ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Aká je cena pre prístupový systém zložený z troch turniketov Guardian?

Cena sa stanovuje v tomto prípade skutočne na základe obhliadky miesta, nakoľko celá inštalácia závisí nielen od ceny produktu, ale i od pripravenosti miesta na inštaláciu. 

V ktorých mestách je možné objednať si prístupový systém alebo dochádzkový systém od Vás?

Naša spoločnosť realizuje obhliadky a projekty prístupových a dochádzkových systémov v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Hlohovec, Senec, Pezinok, Piešťany, Senica a ich široké okolie.

 

Zaujímate sa o dochádzkový systém alebo šikovný prístupový systém? Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.