JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

Parkovacie zábrany a rampy Top produkty Came

Parkovacie zábrany a vstupné rampy tej najvyššej spoľahlivosti a kvality, ktoré sa nekazia. Kontrola a obsluha parkovacích zón i privátneho pozemku.

parkovacie zábrany a rampy Came JC security

Krúžiť po parkovisku a hľadať miesto - častý šport Slovákov

Akoby nestačilo, že trčíme v zápchach do práce a z práce. Na diaľniciach pri nekonečných opravách úsekov v nelogických časoch. A po hodinách nevyhnutného cestovania chceme už len v pokoji zaparkovať čo najbližšie k svojmu domovu. Áno, nie každý si môže dovoliť zaplatiť súkromné parkovacie státie. Ale keď ste majiteľom súkromného parkovacieho miesta, či parkoviska a či už Vy osobne alebo Vaši zamestnanci nemajú kde zaparkovať, jediným riešením býva volať odťahovú službu. A to je opätovná strata času, nepríjemné emócie a znechutenie na celý deň.

Áut je stále viac, parkovacích miest nepribúda práve priamou úmerou a vo veľkých mestách a na frekventovaných miestach nechceme ako rezidenti ťahať za kratší koniec.
Preto odporúčame zabezpečiť si pokoj a istotu Vášho parkovacie státia vďaka parkovacím zábranám a rampám Came.

Ak si chcete dopriať pokojné návraty domov s chráneným parkovacím miestom, určite si vyberte z našej ponuky zábran a rámp značky Came. Uľahčia Vám život, ušetria čas a nervy a dohliadnu na to, aby Váš príchod vozidlom domov nikto neskomplikoval. 

JC security – parkovacie zábrany a rampy pre pohodlné návraty

Parkovacie zábrany a rampy Came

V prípade zábran vysoko odporúčame dve šikovné riešenia, a to:

  • UNIPARK zábrana 

Vhodná pre parkovacie miesta do šírky 2,2 m. Inovatívna myšlienka od Came pre vyhradenie parkovacieho miesta. Obsluha zábrany je možná aj automaticky prostredníctvom diaľkového ovládača priamo z pohodlia Vášho auta. 

  • CAT padacia reťaz 

Je vhodná na šírku prejazdu až 16 metrov a patrí medzi patentované výrobky Came. Je skvele využiteľná na vymedzenie súkromných a verejných parkovacích zón. Vďaka pokrokovej technológii a unikátnemu dizajnu je tento produkt perfektne integrovateľný aj v prípade špecifických architektonických požiadaviek, aj v rámci historických centier miest a obcí. 

Opätovne efektívne riešenia pre každú situáciu. Vyzdvihneme tie základné produkty v našej ponuke:

  • GARD rampy pre prejazdy do 2,5 metra až 4 metre

Tieto rýchle vstupné rampy sú ideálnym riešením, ak potrebujete obsluhovať a kontrolovať premávku v parkovacích zónach a na privátnych cestných komunikáciách. Sú k dispozícii s 230V aj 24V motormi, a tiež v prevedení ako stojan z nerezovej ocele s maximálnou odolnosťou voči korózii.

  • GARD 3 rampy sú určené pre prejazdy do 2,75 metra

Najnovšia verzia rampy tejto sady je navrhnutá tak, aby zvládla aj obsluhu vstupov s veľmi intenzívnou prevádzkou. Vďaka novej architektúre elektronického panelu a špeciálnemu motoru je schopná dosiahnuť veľmi krátku dobu otvorenia, len 0,9 sekundy. Je obzvlášť vhodná pre rýchlu obsluhu v nákupných centrách, na verejných parkoviskách, v nemocniciach a na ďalších frekventovaných parkoviskách.

  • GARD 4 rampa určená pre prejazdy do 3,75 metra 

Úplne nový typ vstupnej rampy, určený pre bežnú obsluhu premávky v rezidenčných zónach, ako aj v nákupných centrách a priemyselných parkoch. 

  • GARD 8 vstupné rampy vhodné pre prejazdy do 7,6 metra

Sú ideálnym riešením pre riadenie komunikácií a parkovacích plôch v priemyselných parkoch. Dodávame variant pre 230V aj 24V. 

  • GARD 12 pre prejazdy do obrovskej šírky až 12 metrov

Špeciálne navrhnutá vstupná rampa pre veľké priemyselné prejazdy, akými sú napríklad vlakové priecestia a iné. Vyrába sa výhradne v 24V prevedení. 

Parkovacie zábrany a vstupné rampy Came spoľahlivé aj v tých najnáročnejších podmienkach

Ak ste majiteľom parkovacieho miesta a chcete si ho uchrániť pred neoprávnenými zásahmi iných, nestrácajte už ani deň zbytočným riešením sporov a volaním odťahovej služby či policajtov. Síce niekto má trpezlivosť hodnú zlatej medaily, ale prečo míňať čas a energiu na niečo, čo má jednoduché riešenie. Už nikdy si nebudete musieť robiť starosti a zamestnávať svoju hlavou myšlienkou, či po návrate domov v pokoji zaparkujete.
Preto odporúčame parkovacie zábrany a vstupné rampy Came. Pre súkromné osoby aj podnikateľov to najlepšie riešenie pre kontrolované prejazdy a parkovanie na súkromných plochách a v areáloch. Okrem toho, že vynikajú vysokou spoľahlivosťou a zvládnu aj tie najnáročnejšie podmienky, sú zároveň dostupné v niekoľkých inteligentných prevedeniach podľa predstáv klientov.

Zašlite nám Váš dopyt a my Vám zavoláme

V prvom kroku vyplňte formulár na našej webovej stránke so základnými informáciami, ktoré my vyhodnotíme a spätne sa Vám ozveme.

Využite bezplatnú konzultáciu

Po obdržaní Vášho dopytu sa Vám do 24 hodín ozve náš pracovník s konkrétnymi otázkami, ktoré je potrebné pre vypracovanie cenovej ponuky.

Stanovíme cenovú ponuku a dohodneme čas

Pre čo najpresnejšie stanovenie ceny diela je potrebné získať presné informácie ohľadom Vašej lokality, produktov a ďalších preferencií. 

Montáž vybraných produktov

Akonáhle je cenová ponuka zo strany klienta akceptovaná, operatívne sa dostavíme na miesto inštalácie a začneme s inštaláciou zábrany či rampy. 

Parkovacie zábrany a vstupné rampy od A po Z od JC security s.r.o.

Pripravíme bezpečnostnú analýzu Vášho objektu

Vypracujeme cenovú ponuku presne pre Vaše zadanie

Profesionálna montáž a inštalácia našimi odborníkmi

Naučíme Vás so systémom pracovať a ovládať ho

Aj v budúcnosti sa môžete spoľahnúť na servis od nás

JC security je ten správny partner pre značku Came

Spokojnosť klientov

Kvalita produktov

Korektné jednanie

Dodržiavanie termínov

Komplexná ponuka

Efektivita riešení

Certifikovaní špecialisti

Spoľahlivá ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Koľko stojí dodanie a montáž parkovacej zábrany pre dve parkovacie miesta?

Pre čo najpresnejšie stanovenie ceny diela je potrebné získať presné informácie ohľadom Vašej lokality, produktov a ďalších preferencií. V prípade väčšieho projektu si môžete dohodnúť i obhliadku priamo na mieste. 

V ktorých mestách realizujete dodanie a montáže vstupných rámp?

Naše produkty a služby, a to sa týka celej našej ponuky, sú dostupné v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Hlohovec, Senec, Pezinok, Piešťany, Senica a v širokom okolí.

 

Čo ak mám záujem o vstupnú rampu, ktorá je optimalizovaná čo sa týka spotreby energie?

V ponuke Came zodpovedajú tejto požiadavke napríklad produkty s označením Gard8, ktoré disponujú nočným režimom alebo dokážu byť uvedené do prevádzky prostredníctvom solárnych panelov.

Máte záujem o parkovaciu zábranu či vstupnú rampu? Vyplňte nás formulár a my sa s Vami obratom spojíme.