JC security s.r.o.

Tie najlep┼íie bezpe─Źnostn├ę syst├ęmy a inteligentn├ę elektroin┼ítal├ície svetovej kvality pre firmy aj dom├ícnosti. Overen├Ż dod├ívate─ż s viac ako 15 ro─Źnou trad├şciou pre Bratislavsk├Ż, Trnavsk├Ż a Nitriansky kraj. U n├ís┬áste┬áspr├ívne.

Jablotron alarm – syst├ęmy s├║ spr├ívna vo─żba Revolu─Źn├ę syst├ęmy na ochranu ka┼żd├ęho objektu

Hl├ísenia vl├ímania, po┼żiarov, indik├ície zhor┼íenia zdravotn├ęho stavu, zaplavenia, prepadnutia a ─Ćal┼í├şch riz├şk. Sme overen├Ż dod├ívate─ż techniky a projektovania in┼ítal├íci├ş s viac ako 15 ro─Źnou trad├şciou v Trnavskom, Bratislavskom a Nitrianskom kraji.

Jablotron alarm syst├ęmy a bezpe─Źnostn├ę rei┼íenia

Je lep┼íie sa p├Żta┼ą, pre─Źo ─żudia kradn├║ alebo sk├┤r ak├ę praktiky pou┼ż├şvaj├║?

Ak ste realista, budete si sk├┤r odpoveda┼ą na ot├ízku, ak├ę praktiky s├║ naj─Źastej┼íie a ako sa chr├íni┼ą pred zlodejmi a ├║to─Źn├şkmi. ─Żudia ├║dajne kradn├║ preto, aby sa mali lep┼íie a z├şskali nie─Źo, ─Źo si be┼żne nem├┤┼żu dovoli┼ą. Osobne si mysl├şme, ┼że z├ívis┼ą, hnev, tr├║falos┼ą a z├║falstvo hraj├║ siln├║ ├║lohu v t├Żchto pr├şbehoch. ┼Że len t├║┼żba vlastni┼ą to, ─Źo patr├ş niekomu in├ęmu, nesta─Ź├ş. Dannyho jeden├ístka sa stala ├║spe┼ín├Żm filmom aj preto, ┼że sa kradlo t├Żm, ktor├ş mali dostatok, a z├írove┼ł kradli ve─żmi sympatick├ş ─żudia elegantn├Żm a sofistikovan├Żm sp├┤sobom. No takto to ─Źastokr├ít v skuto─Źnom ┼żivote naozaj nevyzer├í. V podstate nemus├şme ├şs┼ą pre jeden pekn├Ż pr├şklad tak ─Ćaleko, ke─Ć si spomenieme na J├íno┼í├şka. Chudobn├Żm sa berie v t├Żchto ─Źasoch jemne in├Żm sp├┤sobom ako bohat├Żm v t├Żch d├ívnych.

V ka┼żdom pr├şpade m├íme dve strany, kde jedna vlastn├ş a chce svoje majetky ochr├íni┼ą a druh├í sa ich chce zmocni┼ą. Sp├┤soby neb├Żvaj├║ tak elegantn├ę, neb├Żvaj├║ ani tak sofistikovan├ę a je mo┼żn├ę im jednoducho zabr├íni┼ą. Aj preto odpor├║─Źame na┼íim klientom Jablotron alarm. Skr├ítka svetov├í kvalita vyr├íban├í u na┼íich ─Źesk├Żch susedov. JC security ┼ípecialisti produktom Jablotron rozumej├║ a dok├í┼żu ich vyu┼żi┼ą na maximum vo V├í┼í prospech.┬áSta┼łte sa spokojnej┼í├şmi, c├ş┼ąte sa v bezpe─Ź├ş, ochr├í┼łte svojich bl├şzkych a v┼íetky Va┼íe hodnoty. Stavte na Jablotron alarm syst├ęmy.

JC security ÔÇô V├í┼í partner pre bezpe─Źn├Ż domov

Efekt├şvne a funk─Źn├ę bezpe─Źnostn├ę syst├ęmy zna─Źky Jablotron

Spolo─Źnos┼ą Jablotron, ktorej domovom je ─îesk├í republika, patr├ş medzi popredn├Żch medzin├írodn├Żch v├Żrobcov technol├│gi├ş pre zabezpe─Źenie a ovl├ídanie dom├ícnosti. So vznikom v roku 1990 sa stala medzin├írodne uzn├ívanou v─Ćaka vlastn├ęmu v├Żvoju, v├Żrobe a silnej trad├şcii s inovat├şvnym pr├şstupom, v ktorom sa n├ípady r├Żchlo menia na funguj├║ce projekty u─żah─Źuj├║ce ┼żivoty mili├│nom ─żud├ş po celom svete. Aj preto sme sa my, JC security, stali hrd├Żm zlat├Żm partnerom pr├íve spolo─Źnosti Jablotron.

Na┼ía v├şzia do bud├║cnosti sa v┼żdy prikl├í┼łala na stranu potrieb na┼íich z├íkazn├şkov, kde pocit bezpe─Źia a istoty, aj v─Ćaka ponuke pre bezpe─Źnostn├ę syst├ęmy a inteligentn├ę rie┼íenia zna─Źky Jablotron, prin├í┼ía pokoj a dobr├Ż pocit do dom├ícnost├ş a spolo─Źnost├ş, ktor├Żm na v├Żslednom rie┼íen├ş z├íle┼ż├ş a potrpia si na kvalitu produktov i slu┼żieb.

Jablotron alarm ÔÇô produkt, ktor├Ż m├í skvel├ę meno v dom├ícnostiach aj firm├ích

Jablotron alarm 100+ je revolu─Źn├Ż bezdr├┤tov├Ż syst├ęm ur─Źen├Ż na ochranu objektov. Je vhodn├Ż pre obytn├ę priestory ale aj obchody, kancel├írie, sklady, dielne a podobne. M├┤┼że hl├ísi┼ą vl├ímanie, po┼żiar, zdravotn├ę probl├ęmy, zaplavenie, prepadnutie a pr├şpadne ─Ćal┼íie rizik├í.

Jablotron alarm 100+ pon├║ka aj inteligentn├ę funkcie, ktor├ę v mnoh├Żch oh─żadoch u─żah─Źia V├í┼í ┼żivot. Na dia─żku toti┼ż dok├í┼żete rozsvieti┼ą svetl├í, otvori┼ą gar├í┼żov├║ br├ínu ─Źi spusti┼ą zavla┼żovanie. S jeho pomocou m├┤┼żete nastavi┼ą aj konkr├ętne ├║kony viazan├ę na ur─Źit├ę obdobie. V pr├şpade potreby m├┤┼żete zvoli┼ą mo┼żnos┼ą naprogramovania automatick├ęho re┼ąazca ├║konov.

Jablotron alarm

Jednoduch├ę ovl├ídanie

V─Ćaka revolu─Źn├ęmu syst├ęmu ovl├ídania je JABLOTRON 100+ prv├Ż alarm, ktor├ęmu ihne─Ć porozumiete a nebudete sa ho b├í┼ą ovl├ída┼ą. Zvo─żte alarm vyvinut├Ż pre ─żud├ş!

Šetrná inštalácia

Kombin├ícia bezdr├┤tov├ęho aj zbernicov├ęho (dr├┤tov├ęho) rie┼íenia umo┼ż┼łuje ┼íetrn├║ in┼ítal├íciu pre v├í┼í objekt a aj pre Va┼íu pe┼ła┼żenku. Profitujte z jedine─Źnej bezdr├┤tovej technol├│gie Jablotron!

Dostupn├Ż odkia─żko─żvek

K Jablotron alarm syst├ęmu 100+ sa dostanete odkia─żko─żvek v─Ćaka bezplatnej aplik├ícii MyJABLOTRON vo Va┼íom smartf├│ne alebo v po─Ź├şta─Źi. Ovl├ídajte alarm bez hran├şc.

Ochrana objektu 24/7

Chcete zv├Ż┼íi┼ą ochranu objektu na maximum? Vyu┼żite mo┼żnos┼ą pripojenia v├í┼ího objektu na pult centralizovanej ochrany, ktor├Ż v pr├şpade potreby m├┤┼że okam┼żite vysla┼ą z├ísahov├║ jednotku.

Jablotron alarm zabezpe─Źenie a ovl├ídanie rodinn├ęho domu

JABLOTRON 100+  m├í dlh├Ż zoznam v├Żhod, ktor├ę prin├í┼ía: 

  • samozrejme bezpe─Źie
  • ovl├ídanie svetiel
  • ovl├ídanie gar├í┼żovej br├íny na dia─żku
  • dokonca spust├şte zavla┼żovanie tr├ívnika
  • aplik├ícia MyJABLOTRON
  • vhodn├Ż aj do bytu v bezdr├┤tovej verzii
  • vhodn├Ż pre Va┼íu firmu, len autorizovan├ş zamestnanci bud├║ ma┼ą pr├şstup
  • renomovan├í zna─Źka a kvalita produktov
bezpe─Źnostn├ę syst├ęmy a inteligentn├ę rie┼íenia Jablotron pre V├í┼í domov

Kompletn├í ponuka produktov Jablotron a slu┼żby in┼ítal├íci├ş a servisu s JC security

Priprav├şme bezpe─Źnostn├║ anal├Żzu V├í┼ího objektu

Vypracujeme cenovú ponuku presne pre Vaše zadanie

Profesion├ílna mont├í┼ż a in┼ítal├ícia na┼íimi odborn├şkmi

Nau─Ź├şme V├ís so syst├ęmom pracova┼ą a ovl├ída┼ą ho

Aj v bud├║cnosti sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą na servis od n├ís

JC security je ten spr├ívny partner pre V├í┼í Jablotron alarm syst├ęm

Spokojnos┼ą klientov

Kvalita produktov

Korektn├ę jednanie

Dodr┼żiavanie term├şnov

Komplexná ponuka

Efektivita rie┼íen├ş

Certifikovan├ş ┼ípecialisti

Spo─żahliv├í ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Ak├í je cena Jablotron alarmov a inteligentn├Żch rie┼íen├ş pre b├Żvanie?

Cena sa stanovuje na z├íklade po┼żiadavky a predst├ív klienta a samozrejme aj na z├íklade re├ílneho stavu objektu.┬á Poradi┼ą sa s na┼íim ┼ípecialistom a by┼ą si ist├Ż, ┼że poskytnut├ę rie┼íenie je pre V├ís to najlep┼íie, je naozaj k nezaplateniu. Dohodnite si preto bezplatn├║ konzult├íciu.

Kde v r├ímci Slovenska si m├┤┼żem objedna┼ą bezpe─Źnostn├ę syst├ęmy od V├ís?

JC Security realizuje projekty, a to obhliadky i mont├í┼że a in┼ítal├ície, v mest├ích Bratislava, Trnava, Nitra, Hlohovec, Senec, Pezinok, Pie┼í┼ąany, Senica a ich ┼íirok├ę okolie.

─îo v┼íetko okrem alarmov├Żch syst├ęmov n├íjdem vo Va┼íej ponuke?

Na┼ía ponuka produktov a slu┼żieb s nimi spojen├Żch je naozaj ┼íirok├í. Patria do nej napr. kamerov├ę syst├ęmy, rekuper├ície a regul├ície vzduchu, inteligentn├ę elektroin┼ítal├ície, pr├şstupov├ę syst├ęmy a videovr├ítnici. Viac inform├íci├ş n├íjdete na na┼íej domovskej str├ínke.

Zauj├şmate sa o bezpe─Źnostn├ę syst├ęmy a Jablotron alarm rie┼íenia? Nap├ş┼íte n├ím..