JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

Pohony brán Pre posuvné aj krídlové brány

Pohony brán tej najvyššej spoľahlivosti a kvality, ktorá vydrží desaťročia. Ak Vás unavuje manuálne otváranie a ťažká manipulácia s bránou, doprajte si pohony brán Came.

Pohony brán Came

Sused prišiel domov, zasa počuť vrzgot a buchnutie brány

Aj Vaša osobná skúsenosť? Brány vedia byť skutočne dokonca počiatkom sporu medzi susedmi. Tými menej priateľskými a normálnymi, to je možné. Ale dostať sa do situácie (a skúste si to predstaviť), že sa Váš sused vracia s celou rodinou večer autom v pracovný deň týždňa domov. A tým myslíme po 22:00hod. Nasleduje zhruba toto: príjazd auta, chvíľka vrčania, hrkot kľúča v zámku, vŕzgajúci zvuk otvárania brány, buchnutie zatvorených dverí na aute (niektorí v tomto máme svoje limity), prejazd auta, vŕzgajúci zvuk zatvárajúcej sa brány a ohromujúci zvuk jej dorazenia. Pre človeka s ľahkým spánkom je zvládnuteľný rituál tak troch bodov pre schopnosť návratu do ríše snov. Ale všetko cez 5min trvajúcich zvukov rôznej sily sa podpíše na našom spánku.
A pritom sa to dá oveľa lepšie, a to dokonca pre oboch zúčastnených. S automatickým odomknutím, jemným rozbehom a tichým zastavením sa brány v jej pôvodnej polohe. A pritom nezáleží na tom, či máte bránu do 150 kg alebo do 800 kg. Stačí sa rozhodnúť pre pohony brán Came.
Ak si chcete dopriať pohodlné vjazdy a výjazdy, žiadne komplikácie, keď máte ruky plné a nie je čím otvoriť, určite si vyberte z našej ponuky pohonov pre krídlové brány a posuvné brány. Uľahčia Vám život a dohliadnu na to, aby Váš nočný príchod z párty nikto neriešil. Raz darmo, niet nad dobrých susedov. A čo tak byť osobne ten najlepší sused:)
Ak Vás unavuje manuálne otváranie a ťažká manipulácia s bránou, staňte sa spokojnými zákazníkmi JC security.

JC security – pohony brán pre pohodlný vstup

Pohony brán pre krídlové typy

Umožňujú otvorenie obidvoch krídel alebo len jedného krídla brány ako prechodového krídla. Presvedčí Vás ich jemný rozbeh a jemné zastavenie. Automatické zatváranie brány vďaka kombinácii s inštalovanou fotobunkou ocenia tí náročnejší klienti. Rovnako, ako bezpečné rozpoznanie prekážky, pripojenie majáka, či núdzové odblokovanie.
 • AXI pohon pre malé krídlové brány do 250 kg a 2,5m
 • FLEX štíhly pohon určený pre malé ľahké bránky do 150 kg do šírky krídla 1,5 m
 • FAST pohon určený pre ľahšie bránky do 300 kg do šírky krídla 2,3 m osadené na robustnejších stĺpoch
 • KRONO pohon určený pre väčšie a ťažšie bránky do 800 kg do šírky krídla 3 m
 • ATI pohon určený pre pre tažké brány a na intenzívnu prevádzku do 800 kg do šírky krídla 5 m
 • FERNI pohon určený pre ťažšie bránky do 800 kg do šírky krídla 4 m osadené na robustnejších stĺpoch
 • FROG podzemný pohon určený pre elegantné a opticky náročné brány do 800 kg

Pohony brán pre posuvné typy

Umožňujú nastavenie pre celkové alebo čiastočné otvorenie brány, napr. ak máte záujem špeciálne o prechod osôb. Všetko je nastaviteľné. Opätovne zaručujeme jemný rozbeh a jemné zastavenie každej brány, aj toho najväčšieho rozmeru. K dispozícii automatické zatváranie brány dostupné v kombinácii s fotobunkou, rovnako aj bezpečné rozpoznanie prekážky, pripojenie majáka a núdzové odblokovanie.
 • BXV pohon pre brány do 1000 kg a až 20m
 • BX pohon určený pre malé ľahké bránky do 800 kg
 • BK pohon určený pre tažké brány a na intenzívnu prevádzku do 2200 kg
 • BY pohon pre extrémne veľké, alebo ťažké brány do 3500 kg

Pre bližšie informácie o konkrétnych riešeniach pre pohony brán krídlových či posuvných, kontaktujte nášho špecialistu.

Pohony brán Came vynikajú svojou spoľahlivosťou aj v tých najnáročnejších podmienkach

Ak ste majiteľom krídlovej alebo posuvnej brány alebo jej inštaláciu na Vašom pozemku ešte len plánujete, nestrácajte ani deň zbytočným vystupovaním a nasadaním do auta a náročnou manipuláciou s váhou brány. Síce chlapská sila toho zvládne pohnúť dosť, no treba myslieť nielen na drahé manželky, ale i na skutočnú frekvenciu a potrebu manipulácie so vstupnou bránou. Či týždenne, denne… alebo povedzme si úprimne, skôr niekoľkokrát denne tie isté rituály otvárania a zatvárania.

Preto sú práve pohony brán Came inteligentne ovládané diaľkovým ovládačom alebo kľúčovým spínačom. K možnostiam patrí aj kódový zámok, RFID čip, biometrické snímanie, či ovládanie cez mobilný telefón. Dokonca je možnosť nastavenia ovládania aj prostredníctvom alarmu. A myslíme aj na prípady výpadku elektrického prúdu, kde budete mať vždy možnosť Vašu vstupnú bránu bezproblémovo núdzovo odblokovať a následne manuálne otvoriť i zavrieť.

Pohony brán Came za dobrú cenu

Zaslanie Vášho dopytu

V prvom kroku môžete pokojne vyplniť formulár na našej webovej stránke so základnými informáciami, ako je Vaše meno, lokalita, rozmery brány či ďalšie informácie, ktoré my vyhodnotíme a spätne sa Vám ozveme.

Bezplatná konzultácia

Po obdržaní Vášho dopytu sa Vám do 24 hodín ozve náš pracovník s konkrétnymi otázkami, ktoré je potrebné pre vypracovanie cenovej ponuky. V prípade, že Vami zaslané údaje budú skutočne komplexné, pošleme Vám priamo cenovú ponuku.

Cenová ponuka

Práve pre vypracovanie čo najpresnejšej cenovej ponuky, bez realizácie obhliadky na mieste samom, je potrebné získať presné informácie ohľadom Vašej brány, ako je jej hmotnosť, rozmery, či je v rovine alebo pod uhlom a ďalšie.

Montáž a spustenie pohonu do prevádzky

Akonáhle máme zvládnutú úvodnú komunikáciu, zvolený produkt a cenová ponuka bola zo strany klienta akceptovaná, operatívne sa dostavíme na miesto inštalácie a v rámci jedného dňa pohon brány inštalujeme.

Pohony brán od A po Z - JC security s.r.o.

Spokojnosť klientov

Kvalita produktov

Korektné jednanie

Dodržiavanie termínov

Komplexná ponuka

Efektivita riešení

Certifikovaní špecialisti

Spoľahlivá ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Aká je cena pre skutočne veľkú dvojkrídlovú bránu pre firemný vstup vozidlami?

Pre veľké brány s vysokou frekvenciou otvárania sa odporúčame kontaktovať priamo nášho pracovníka a prejsť s ním základné informácie a požiadavky z Vašej strany. Využite možnosť našej bezplatnej konzultácie a vypracovanie cenovej ponuky na mieru.

V ktorých mestách sú dostupné pohony brán vrátane montáže od JC security?

V ktorých mestách sú dostupné pohony brán vrátane montáže od JC security?
Pohony brán inštalujeme a obhliadky na mieste samom robíme pre mestá Bratislava, Trnava, Nitra, Hlohovec, Senec, Pezinok, Piešťany, Senica a v širokom okolí.

Čo ak som nechcenou či neodbornou manipuláciou poškodil motorček alebo inú časť pohonu mojej brány?

Odporúčame Vám zavolať nášmu pracovníkovi a dohodnúť si servisný výjazd. O cenách tohto typu servisného výjazdu budete informovaný.

Zaujímate sa o pohony brán od kvalitnej značky Came? Vyplňte nás formulár a my sa s Vami obratom spojíme.