JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

O spoločnosti JC security s.r.o.

Kamerové systémy pre každý objekt

JC security s.r.o. už od roku 2008

Príbeh spoločnosti sa začal písať v roku 2008. Rozhodnutie priniesť na slovenský trh tie najkvalitnejšie a spoľahlivé zabezpečovacie a inteligentné systémy pod menom Jozef Čúp JC security sa ukázalo byť správnym. Slovenské domácnosti s rokmi stále viac dbali na kvalitu v oblasti moderných technológií.

Preto bolo cieľom dodať našim klientom pocit bezpečia a ochrany vďaka technologicky vyspelým riešeniam.

V roku 2013 nasledoval skutočne významný krok, kde sme sa stali certifikovaným montážnym partnerom značky Jablotron. Zároveň sme rozšírili ponuku našich služieb o realizáciu Smart home inteligentných riešení. Spoločne s predajom sme zabezpečovali vždy i montáže a servis nami dodávaných technológií a podporovali našich klientov naďalej. Keď sa v našej ponuke objavili i pohony vstupných brán, parkovacie zábrany a rampy, rástli sme i tímovo. Pod menom JC security s. r. o., ktoré nesieme od roku 2018, sme teraz už overenou spoločnosťou so špecializáciou na komplexnosť v oblasti zabezpečenia nehnuteľností a objektov a realizácií elektroinštalačných služieb.

Medzi našu klientelu patria majitelia rodinných domov, bytov či komerčných nehnuteľností, ktorí hľadajú tie najspoľahlivejšie a efektívne riešenia na trhu. Chránime Vás, chránime Vaše hodnoty.

Sme spoľahlivým partnerom s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý vždy dbal na kvalitu a spokojnosť zákazníkov. Dostupnosť našich služieb v Trnavskom, Bratislavskom a Nitrianskom kraji dáva možnosť tisícom súkromných osôb a majiteľom firiem využiť kombináciu tých najlepších služieb od JC security a tých najrenomovanejších značiek na trhu akými sú Jablotron, Dahua, Avigilon, Pelco, Loxone, Came, Easydoor a ďalšie.

Spoľahnite sa na JC security v oblasti  bezpečnostných systémov a inteligentných riešení, ktoré dodávame spoľahlivo a so 100% kvalitou výkonu do slovenských domácností a firiem.

Kamerové systémy Dauha
Kamerové systémy Avigilon
Kamerové systémy Pelco
Kamerové systémy Jablotron
Videovrátnik Comelit
Videovrátnik Easydoor

Kontaktný formulár