JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

Rekuperácia do domu a zónová regulácia kúrenia

Rekuperácia pre Váš dom a zónová regulácia kúrenia od JC security. Ak plánujete ísť do produktov tých najlepších značiek, sme pre Vás ten správny dodávateľ riešení. 

rekuperácia pre dom a regulácia kúrenia Jablotron

Spoločnosť Jablotron skutočne vie, čo robí a robí to „zatraceně“ dobre

Predstavíme Vám ďalšie produkty z dielne Jablotron, ktoré právom patria medzi svetové top značky. Nielenže sú spoľahlivé a za relevantnú cenu, ale spoločnosť skutočne berie ohľad na trh a na konkrétne požiadavky svojich klientov. 

Produkty Jablotron sa vyznačujú vysokou mierou personalizácie, inteligenciou systémov, jednoduchosťou montáže a usmiatymi tvárami zákazníkov. Áno, tie usmiate tváre vieme potvrdiť za desaťročia našej praxe aj my osobne.

Netreba ďalšie slová chvály ani presviedčania, ak aktuálne riešite projekt pre rekuperáciu či reguláciu kúrenia, zavolajte nám. Naši odborníci sú Vám plne k dispozícii.
Kombinácia svetovej kvality od českých susedov a profesionálov z JC security Vám zabezpečí projekty na jednotku pre Vašu maximálnu spokojnosť. Využite tie najlepšie dostupné produkty a služby vo Váš prospech. Staňte sa usmiatymi zákazníkmi JC security.

Kamerové systémy Jablotron

JC security – tie najlepšie riešenia pre dom či kanceláriu

Rekuperácia do domu Jablotron Futura

Predstavujeme Vám rekuperačnú jednotku Jablotron Futura, ktorá zabezpečí prirodzené vetranie Vášho nového domova prostredníctvom kontinuálnej výmeny vzduchu. Táto úžasná technológia privádza do každého obydlia tepelne optimalizovaný vzduch zbavený prachu, peľu a alergénov. Vďaka tomu sa môžete tešiť na čistý a čerstvý vzduch bez toho, aby ste museli otvárať okná. Skrátka sa kedykoľvek nadýchnete zhlboka a zdravo.
Rekuperácia do domu Jablotron Futura sa automaticky prispôsobí požiadavkám aj náročných klientov, a to na základe informácií získaných vďaka čidlám na CO₂. Týmto spôsobom si dokážete vytvoriť vlastné ochranné pľúca domova, ktoré vám poskytnú maximálny komfort a zdravé životné prostredie pre Vás i Vašich blízkych.
Rekuperácia do domu aj bytu Jablotron

Rekuperácia do domu Jablotron Futura ponúka množstvo výhod

  • Bezkonkurenčne najnižšia spotreba energie v období mrazov
  • Inteligentný autonómny chod rekuperácie
  • Skutočný vnútorný komfort bez presúšania
  • Jednoduché ovládanie systému
  • Rozsiahla základná výbava v balíku
  • Možnosť doplniť rekuperáciu o zónovú reguláciu vetrania VarioBreeze
  • Možnosť priameho napojenia digestora Faber

Kontaktujte nás a dohodnite si konzultácia pre Vašu rekuperáciu do domu značky Jablotron

Jablotron Futura nepracuje len na princípe spätného zisku tepla, ale i spätného zisku vlhkosti, a to vďaka entalpickému výmenníku. A toto je skutočne pojem, ktorým Jablotron doslova ovládol trh. Zvlhčovanie čerstvo privádzaného vzduchu sa stalo na trhu stále žiadanejším. Vysušený vzduch v miestnosti má vplyv nielen na dýchacie cesty a okysličenie tela, ale ovplyvňuje aj vlhkosť oka a ľuďom so syndrómom suchého oka priam berie chuť a energiu k životu či práci. Jablotron šiel o krok ďalej a zostrojil vetraciu jednotku s riadeným entalpickým výmenníkom, ktorej proces spätného získavania vlhkosti je riadený algoritmom s cieľom čo najpresnejšieho splnenia požiadaviek zákazníkov pri 100% hygiene. Využívať naukladané molekuly vody v nanovrstvách je skutočne šikovné. 

Zónová regulácia kúrenia Jablotron

Zónová regulácia prináša jednoduchý systém regulácie kúrenia. Umožňuje Vám kúriť len v tých miestnostiach, kde to naozaj potrebujete. Vďaka jednoduchému nastaveniu a regulácii tak šetríte nemalé náklady na vykurovanie. Tento systém je skonštruovaný tak, aby po celý rok poskytoval príjemnú teplotu podľa všetkým obyvateľom domácnosti. Nastavenie upravíte jednoducho pomocou jediného dotykového displeja, ktorý je pomerne intuitívny a ľahko sa s ním naučíte pracovať.

Základnými prvkami ovládania zón (môžete ich mať celkovo až 16 s 32 perifériami) sú izbové termostaty, prostredníctvom ktorých môžete naprogramovať týždenný vykurovací program. Zároveň majú unikátnu funkciu ochrany proti zamrznutiu a prehriatiu celého objektu. Túto informáciu o nebezpečenstve riadiaca jednotka odošle na mobilný telefón majiteľovi. Pre použitie v kancelárskych objektoch je možnosť nastaviť uzamknutie termostatov alebo obmedzenie rozsahu nastaviteľnosti teploty.
Regulácia kúrenia Jablotron od JC security

Bezplatná obhliadka a konzultácia

Pre projekty rekuperácia do domu či regulácia kúrenia máte k dispozícii naše kontaktné údaje. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu alebo obhliadku domu či iného objektu. Naši špecialisti sú Vám k dispozícii. 

Návrh projektu a cenová ponuka

Celý návrh riešenia a cenovú ponuku Vám vypracujeme zadarmo. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, preto jednáme korektne a návrh i ponuku spracujeme podľa Vašich a k Vašej spokojnosti.

Realizácia projektu v top kvalite

Komplexnosť služby máte s JC security zaručenú. Preto sa postaráme o celú realizáciu projektu skutočne od návrhu po finálne odovzdanie diela do Vašich rúk, a to v 100% kvalite.

Zaškolenie do systému a úvodný set-up

Radi a ochotne Vás uvedieme do celej problematiky funkčnosti Vášho systému. Prípadne pre klientov urobíme úvodný set-up podľa ich požiadavky. Môžete byť úplne bez obáv. 

Rekuperácia a regulácia kúrenia Jablotron od A po Z s JC security

Pripravíme bezpečnostnú analýzu Vášho objektu

Vypracujeme cenovú ponuku presne pre Vaše zadanie

Profesionálna montáž a inštalácia našimi odborníkmi

Naučíme Vás so systémom pracovať a ovládať ho

Aj v budúcnosti sa môžete spoľahnúť na servis od nás

JC security je ten správny partner pre realizácie značky Jablotron

Spokojnosť klientov

Kvalita produktov

Korektné jednanie

Dodržiavanie termínov

Komplexná ponuka

Efektivita riešení

Certifikovaní špecialisti

Spoľahlivá ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Aká je cena vypracovania projektu pre rekuperáciu či reguláciu kúrenia?

Vypracovanie projektu máte v JC security zadarmo. Celková cena realizácie sa stanovuje až po odsúhlasení projektu a akceptácii cenovej ponuky zo strany klienta.

V ktorých mestách je rekuperácia do domu a regulácia kúrenia od JC security dostupná?

JC security realizuje projekty pre reguláciu a rekuperáciu v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Hlohovec, Senec, Pezinok, Piešťany, Senica a v širokom okolí.

 

Ako prebieha montáž rekuperácie domu?

Montáž rekuperácie do domu je rýchla a jednoduchá. Po odsúhlasení cenovej ponuky sa pristúpi k položeniu rozvodov z antibakteriálneho potrubia a následne aj k samotnej montáži rekuperačnej jednotky a príslušenstva. Dielo bude hotovo, ani sa nenazdáte.

Zaujímate sa o produkty Jablotron, ako je rekuperácia do domu či regulácia kúrenia? Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.