JC security s.r.o.

Tie najlepšie bezpečnostné systémy a inteligentné elektroinštalácie svetovej kvality pre firmy aj domácnosti. Overený dodávateľ s viac ako 15 ročnou tradíciou pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj. U nás ste správne.

Smart Home Systems Loxone Nitra a okolie

Tie najlepšie inteligentné elektroinštalácie pre Váš dom či byt Smart Home Systems od A po Z. Spájame tých najlepších výrobcov u Vás doma. Zavolajte nám a užívajte si všetko smart. Nitra a okolie

Smart Home Systems Loxone - Nitra

Ak je Vaším domovom Nitra, či už ste domáci pôvodom alebo ste sa do tohto krásneho mesta presťahovali a zariaďujete si svoje nové bývanie, zvoľte si ako partnera pre všetky elektroinštalačné práce JC security.

V našej ponuka nájdete nielen tie najlepšie inteligentné riešenie od Loxone, ale i štandardné elektroinštalácie a kabeláže za férovú cenu a v tej najvyššej kvalite prevedenia.

Je to tak, s káblámi a káblikmi nám to ide. Pripravíme Vám nielen projekt na mieru, ale prevedenie celého systému vyhotovíme tak, aby nielene fungoval ako Smart Home System, ale i bol zrealizovaný šetrne a decentne.

Čistá a kvalitná práca od profesionálov, to charakterizuje náš team. Takže ak sa jedná o Smart Home Systems, potom je JC security zárukou Vašej spokojnosti.

Smart Home Systems Nitra - Inteligentné elektroinštalácie - svetová kvalita za dobrú cenu
smart home inteligentné riešenia od jc security

Magické bývanie s čarovnou ponukou Smart home spoločnosti Loxone

Čo ak by ste mohli niekoľko desať-tisícov povinností a drobností, ktoré si vyžadujú Vašu pozornosť a čas celoročne, skrátka prepnúť na autopilota? Presne ako píšeme, až 50tisíc aktivít, ktoré vykonávame vedome či podvedome.

Ráno sa zobudíte a slnečné svetlo Vám nebude svietiť do tváre, lebo ste nedostatočne zatiahli žalúzie. Vstanete z postele v noci a bez toho, aby ste museli nahmatať vypínač a spustiť ostré svetlo Vám na cestu posvieti decentné a neagresívne osvetlenie pri Vašich nohách. Pretečie Vám práčka a bez toho, aby sa stala väčšia škoda sa to nielen dozviete včas, ale môžete ju na diaľku odpojiť z napätia. A čo tak keď si Vaše deti zabudnú kľúče a Vy im dokážete odomknúť všetky vchody cez telefón. Je to mágia, ktorá nám neskutočne zjednodušuje život. Ba čo viac, vizuálne efekty, sporiace systémy energií, regulácia tepla, podporia Vašu pohodu a vyrovnanosť každý deň. Žiť ako v bavlnke, to najviac vystihuje komplexné Smart home riešenia Loxone.

A ako nadstavba pre inteligentné elektroinštalácie Vám vieme dodať skutočne všetko pre bezpečný domov a inteligentnú domácnosť. Zvoľte si toho správneho partnera pre Vaše bývanie a staňte sa ďalším z našich spokojných klientov.

JC security – Smart home a inteligentné riešenia pre Vás

Komplexná ponuka pre štandardné i inteligentné elektroinštalácie od JC security

 • Domové a bytové elektroinštalačné práce

Urobíme z vášho obydlia skutočný moderný domov pripravený na inteligentné riešenia budúcnosti.

 • Moderné inteligentné elektroinštalácie Loxone

Prepájame Váš domov doslova s budúcnosťou bývanie. Mágia u Vás doma, to sú riešenia Smart home.

 • CCTV kamerové systémy 

Tie najlepšie značky nájdete pod našou strechou: Dahua, Jablotron, Sony či Avigilon. Vaša bezpečnosť sa stane aj našou prioritou.

 • EZS elektronické zabezpečovacie systémy

Chránite pre Vás najdôležitejšie hodnoty vďaka svetovej kvalite Jablotron vyrábanej v Čechách.

 • Elektronické vrátniky 

Opätovne značky, ktoré dodajú kvalitu, ktorú výrobca deklaruje. Easydooor, Dahua privítajú návštevníkov štýlovo, až teda prichádzajú v miery.

 • Dátové rozvody

Rýchle, kvalitné a spoľahlivé pripojenie pre Vás a všetky zariadenia vo Vašej domácnosti.

 • Ostatné sieťové kabeláže

Ono to možno bude znieť prehnane a nadnesene….ale my skutočne prepojíme úplne všetko v top kvalite a šetrnom prevedení.

 • Dodávka a montáž osvetlenia

Len aby sme skutočne nič nevynechali. Postaráme sa i o interiérové, exteriérové a záhradné svietidlá, spínače, zásuvky, senzory. 

 • Domové prípojky NN

S nízkym napätím to býva niekedy zbytočne zamotané. A pritom stačí len odviesť kvalitnú prácu ten prvýkrát. 

 • Hliníkové bleskozvody

Všetci poznáme povinnosti pri novostavbách. Aj pri kúpe svojho vysneného bývania je dobré myslieť na bleskozvod. Ušetriť Vám to môže nemálo starostí. 

 • Vyhotovíme revíznu správu

S prehľadom a pre Váš pokoj na duši, dostanete od nás vypracovanú revíznu správu o stave Vášho elektroinštalačného systému. 

Loxone Apps pre Váš Smart Home Systems - Bratislava

Či už chcete ovládať svetlá, žalúzie alebo kúrenie s APP od Loxone, všetko sa stáva skutočným a možným. Cez váš mobil alebo tablet budete ovládať celú Vašu inteligentnú domácnosť veľmi jednoducho a s prehľadom. Vitajte v budúcnosti, JC security otvára dvere k Smart home riešeniam aj Vám.

Je to skutočne pôžitok z bývania absolútne pre celú rodinu. O možnostiach Smart Home Loxone sa  Vám ani nesnívalo. Nepremýšľajte ani chvíľku a dohodnite si konzultáciu pre Vaše vlastné bývanie v budúcnosti.

Moderné, inteligentné, ekonomické a magické zážitky priamo u Vás doma v Nitre.

Smart app loxone

Inteligentné elektroinštalácie, Smart Home domácnosť a ich úžasné funkcie

 • Ovládanie osvetlenia

  Osvetlenie v dome dokážete ovládať viacerými spôsobmi: klasicky tlačidlami na stene, pohybovými senzormi, ktoré sa môžu zároveň využiť aj pre zabezpečovací systém alebo pomocou automatických režimov. Tlačidlami si dokážete prepínať jednotlivé scény osvetlenia (hlavné svetlo, LED osvetlenie a iné) a môžete využiť aj centrálnu funkciu, ktorá cez jednoduchý troj-klik vypne všetky svetlá v dome.
 • Ovládanie žalúzií

  Žalúzie v dome dokážete ovládať klasicky tlačidlami na stene alebo pomocou automatických režimov. V lete sa žalúzie najskôr stiahnu a ich lamely sa natočia, aby neprehrievali miestnosť a naopak v zime, za slnečného dňa, sa žalúzie automaticky vytiahnu, aby slnečné lúče dokázali prehriať miestnosť a tým znížili cenu energie na vykurovanie.
 • Riadenie vykurovania / chladenia

  Regulácia vykurovania i chladenia Vám umožní nastaviť si v každej miestnosti individuálnu teplotu podľa Vašich potrieb. Resp. podľa potrieb všetkých zimomravých i horkokrvných členov rodiny.
 • Riadenie závlahy

  Akože starostlivosť o krásny zelený trávnik a sviežu flóru nebola nikdy jednoduchšia. Môžete si nastaviť všetky závlahové systémy s časovačom, či dokonca v spolupráci s detektormi vlhkosti, teploty vzduchu a dažďa, čím využijete dokonalosť inteligentného zavlažovania.
 • Ovládanie garážovej i vstupnej brány

  Garážovú, prípadne vstupnú bránu, dokážete ovládať klasickými tlačidlami alebo pomocou automatických režimov. Napríklad pri zotmení Vás systém upozorní na otvorenú garážovú bránu a dokáže ju automaticky sám zatvoriť.
 • Ovládanie multimédií

  Milovníci hudby a príjemného hudobného podmazu podľa nálady si prídu na svoje. V každej miestnosti si môžete zvoliť iný štýl, inú hlasitosť, inú hladinu či interpreta. Tlačidlami na stene si môžete prepínať skladby alebo stanice. A pomocou IRTrans modulu dokážete do systému priradiť a ovládať všetky zariadenia využívajúce infračervené diaľkové ovládanie.
 • Ovládanie elektronického vrátnika

  Priložením elektronického kľúča k čítačke môžete aktivovať alebo deaktivovať alarm, otvoriť dvere, garážovú bránu a všetko, čo máte v rámci vstupov do domu zabezpečené. Taktiež si môžete navoliť automatický režim, pri ktorom sa Vám po autorizácii rozsvieti svetlo na chodbe, v obývačke začne hrať hudba a teplota sa zvýši o 2°C. A pomocou videovrátnika dokážete obojsmerne komunikovať s návštevou pri bráne, a to priamo cez systémy Loxone.
 • Stráženie domu

  Pomocou inštalovaných detektorov pohybu či v magnetickom prevedení je možné jednoducho vytvoriť zabezpečovací systém, ktorý Vás o poplachu dokáže informovať telefonicky, SMS správou, hlasovým upozornením alebo mailom. Systém môže v prípade narušenia vytiahnuť žalúzie, rozblikať svetlá a spustiť hudbu na maximum. V prípade Vašej neprítomnosti dokáže systém simulovať Vašu prítomnosť a podľa nastavených režimov automaticky rozsvecovať svetlá, prípadne sťahovať a vyťahovať žalúzie, či zapínať hudbu.

Obhliadka na mieste a konzultácia v Nitre

Zavolajte nám alebo vyplňte náš formulár na stránke a dohodnite si bezplatnú konzultáciu, vrátane obhliadky Vášho domu či bytu. Naši špecialisti sú Vám k dispozícii v každý pracovný deň. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Vypracovanie návrhu Smart Home

Aj návrh komplexného riešenia a plánu rozmiestnenia prvkov pre inteligentné elektroinštalácie Vám vypracujeme zadarmo. Záleží nám na spokojnosti každého klienta, preto pracujeme podľa Vašich predstáv a efektívne.

Položenie kabeláže a inštalácia prvkov

Sme odborníci s dlhoročnou praxou, takže prehliadke, schválenia plánu projektu a akceptácii cenovej ponuky nasleduje profesionálna inštalácia. Môžete si pohodlne vyložiť nohy a počkať, pokiaľ bude montáž na 100% hotová.

Zaškolenie do Vášho nového systému

Smart home systems domácnosti a inteligentné elektroinštalácie vedia mať komplexnejšie i možnosti nastavení, práve preto sa naši odborníci venujú klientom aj v tomto zmysle a radi im všetky funkcie ukážu a vysvetlia, resp. urobia prvotné nastavenia.

Inteligentné elektroinštalácie od A po Z - Nitra a okolie

Pripravíme bezpečnostnú analýzu Vášho objektu

Vypracujeme cenovú ponuku presne pre Vaše zadanie

Profesionálna montáž a inštalácia našimi odborníkmi

Naučíme Vás so systémom pracovať a ovládať ho

Aj v budúcnosti sa môžete spoľahnúť na servis od nás

JC security je ten správny partner pre Váš Smart Home systém

Spokojnosť klientov

Kvalita produktov

Korektné jednanie

Dodržiavanie termínov

Komplexná ponuka

Efektivita riešení

Certifikovaní špecialisti

Spoľahlivá ochrana

Personalizácia riešenia

Najnovšie technológie

Aká je cena realizácie komplexného Smart Home riešenia od Vás?

Cena je primárne závislá od stupňa domácej automatizácie. Pri základnom stupni domácej automatizácie, týkajúcej sa len ovládania osvetlenia a žalúzií, bude samozrejme nižšia ako v prípade Smart home riešenia od osvetlenia cez reguláciu kúrenia a bezpečnostné systémy.  Určite zavolajte nášmu pracovníkovi a prejdite si s ním Vaše predstavy a očakávania.

V ktorých lokalitách montujete inteligentné riešenia Smart Home Systems?

Všetky inteligentné systémy Loxone – Smar Home Systems montujeme v Nitre a okolí.

Čo ak už mám čiastočne inštalované kamery a automatickú bránu, bude to všetko spolupracovať?

Jednoznačne nám zavolajte a využite možnosť bezplatnej konzultácie s našim pracovníkom. Preverí možnosti Vášho aktuálneho riešenia a odporučí Vám najlepší ďalší postup pre získanie inteligentnej domácnosti.

Zaujímate sa o Smart Home systém či inteligentné elektroinštalácie? Vyplňte nás formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Nitra a okolie.