Elektronické vrátniky

Prístupové systémy, dochádzkové systémy, obchôdzkové systémy

  • audiovrátniky

    umožňujú obojsmerný prenos zvuku a tým aj komunikáciu s návštevníkmi. Taktiež dokážu ovládať elektrický zámok bránky, príp. otvárať aj vstupnú bránu ( posuvnú, krídlovú, garážovú bránu ).

  • videovrátniky

    umožňujú obojsmerný prenos zvuku a obrazu a tým aj komunikáciu s návštevníkmi. Kamera umiestnená vo vonkajšej jednotke je nastaviteľná a má aj prisvietenie, takže návštevníka uvidíte aj v noci. Taktiež dokážu ovládať elektrický zámok bránky, príp. otvárať aj vstupnú bránu ( posuvnú, krídlovú, garážovú bránu ).

Telefóny môžu byť v prevedení s klasickým slúchadlom, alebo v prevedení " hands-free " ( t. j. bez slúchadla ). Majú možnosť výberu rôznych úrovní hlasitosti ( cez deň, v noci ) a melódií zvonenia ( od hlavných dverí, dverí bytu, alebo interkomu ). Videotelefóny majú navyše možnosť výberu medzi ovládaním klasickými tlačidlami, alebo cez dotykovú obrazovku a navyše ukladanie snímok návštevníkov, ktorý u Vás zazvonili. Vonkajšie jednotky môžu byť doplnené o čítačku RFID čipov, klávesnicou, príp. biometrickou čítačkou odtlačkov prstov, alebo ich kombináciou.

logo videx

logo comelit

logo samsung

 

logo easydoor

  • telefóny ( audio, video, dotykové, handsfree, interkom )

telefon

telefon

telefon

telefon

  • vonkajšie jednotky ( audio, video, antivandal, RFID čítačky, klávesnice, biometrické čítačky )

zvonek

 

zvonček

zvonček

zvonček

 

  • prístupové a dochádzkové systémy ( kontaktné, bezkontaktné, RFID čítačky, klávesnice, biometrické čítačky, antivandal )

zvonček

zvonček

zvonček

zvonček

Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: