JC security, domové alarmy, kamerový systém, prístupový a dochádzkový systém, elektronické vrátniky, pohony vstupných brán, parkovacie zábrany, rampy

Piatok 23. februára 2018           Náš QR kód

                   Aktualizované: 8. 1. 2018Domové alarmy


                                                                          Jablotron

- JA 82 OASIS je profesionálny elektronický zabezpečovací systém, ktorý sa presne prispôsobí požiadavkám Vášho domu, bytu alebo firmy. Bezdrôtová, drôtová alebo kombinovaná alternatíva inštalácie. O poplachu Vás alarm informuje na mobilný telefón, príp. privolá zásah SBS. Klávesnice majú zabudovanú čítačku bezdotykových RFID čipov, ktorými môžete alarm jednoducho ovládať. Oasis môžete ovládat aj diaľkovo cez Váš mobil alebo internet. Detektory pohybu môžu pri prechode automaticky rozsvecovať, alebo spínať ventilátory, okenný detektor chráni plášt objektu, ale pri vetraní môže tiež vypnúť okruh kúrenia,... .

- JA 100 je úplne nový domový alarm s prevratným patentovaným systémom ovládania určený nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v sebe aj funkcie inteligentného riešenia domu. Ovládacie moduly sú vybavené RFID čítačkou a podľa modelu tiež klávesnicou alebo aj displejom. K modulom sa pripájajú ovládacie segmenty, ktoré jednoduchou logikou semaforu ( zelenou a červenou signálkou zobrazujú stav sekcií a výstupov ) umožňujú ľahké ovládanie alarmu, programovateľných výstupov,... . Alarm sa ovláda stlačením tlačidla na segmente a zadaním kódu alebo priložením RFID čipu. JABLOTRON 100 ponúka až 32 programovateľných výstupov slúžiacich na ovládanie brán, osvetlenia, kúrenia, zavlažovania, ... . Ústredňa je vybavená GSM/GPRS/LAN komunikátorom, ktorý umožňuje hlasovú, SMS alebo GPRS/ IP komunikáciu s užívateľmi, SBS alebo políciou, a taktiež umožňuje vzdialený prístup ( cez internet, smartfón, alebo cez SMS ). Široká ponuka prvkov v zbernicovom aj v bezdrôtovom prevedení umožňuje individuálne riešenie ochrany každého objektu.

- EYE 02 je strážiaca a monitorovacia kamera s piatimi zabudovanými detektormi, ktoré detegujú pohyb osôb, zmeny v obraze, rozbitie skla, náklon, vibrácie a otrasy a má aj zabudované IR prisvietenie. Kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru. O poplachu informuje formou MMS, SMS, volania, e-mailu alebo na PCO, ovládanie diaľkovým ovládačom, SMS, hlasovým menu alebo cez internet. Rozšírenie je možné pomocou bezdrôtových prvkov systému Oasis.

- AZOR je GSM mini alarm do domu, alebo bytu, ktorý ponúka svojim užívateľom neočakávaný komfort vďaka ľahkému ovládaniu a inštalácii. Ochrana sa zapína a vypína po priložení čipu ku čítačke. Pre zvýšenie ochrany objektu je možné k alarmu zakúpiť ďalšie detektory. Užívatelia sú informovaní o nebezpečí v dome priamo na mobilný telefón.


bezplatné vypracovanie cenovej ponuky tu
  Montážny partner Jablotron

  


  Chcem cenovú ponuku


Oklamte tmu kamerou Dual light.

Nové IP video vrátniky Dahua.

Dahua sa stala druhým najväčším výrobcom CCTV produktov na svete.
created by Jozef Čúp © 26. 10. 2008, www.jcsecurity.sk , optimalizované pre Google Chrome